2019年课外活动荣誉榜清单

Honor Roll for Extracurricular Activities Album 2019

2019年课外活动荣誉榜清单

往左滑看更多
比赛名称得奖者姓名得奖
1 1ST PUTRAJAYA INTERNATIONAL CHESS TOURNAMENT 2019 UNDER 9余昊隆亚军
2GACC AGE GROUP CHESS CHAMPIONSHIP 2019 UNDER 10余昊隆冠军
3KEJOHANAN BOLA KERANJANG MSSS黎镇珲冠军
4KEJOHANAN BOLA KERANJANG MSSM黎镇珲冠军
5NATIONAL YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP U10 OPEN余昊隆亚军
62ND EIGNTEEN-ONE PUTRAJAYA AGE GROUP CHESS TOURNAMENT 2019 UNDER 9余昊隆亚军
7KEJOHANAN BOLA SEPAK “JSSL SINGAPORE” INTERNATINAL 7’S 2019方耀民
方耀烔
第16名
8PERTANDINGAN KAWAT KAKI DALAM
PERKHEMAHAN INTERGRASI TUNAS PERTANDINGAN AWAM PERINGKAT NEGERI SELANGOR 2019
安佳
郭晋亨
陈祖颢
亚玛
陈立齐
关满恩
陈凯媗
陈卓乔
王妍晏
冠军
冠军
亚军
季军
亚军
冠军
亚军
亚军
季军
9PERTANDINGAN IKATAN DAN SIMPULAN DALAM
PERKHEMAHAN INTERGRASI TUNAS PERTANDINGAN AWAM PERINGKAT NEGERI SELANGOR 2019
安佳
王思皓
杨征芯
SAFIYYAH AULIA
周愉真
季军
亚军
季军
冠军
季军
10ASAS MENYELAMAT DAN PERTOLONGAN CEMAS DALAM
PERKHEMAHAN INTERGRASI TUNAS PERTANDINGAN AWAM PERINGKAT NEGERI SELANGOR 2019
郭晋亨
丹尼尔
亚玛
陈凯媗
陈卓乔
季军
冠军
亚军
亚军
亚军
11MENYELAMATKAN DIRI DARI BANGUNAN TERBAKAR DALAM
PERKHEMAHAN INTERGRASI TUNAS PERTANDINGAN AWAM PERINGKAT NEGERI SELANGOR 2019
邢愷迅
关满恩
叶铭玮
王仁斌
张年镇
朱建湧
谭雪钻
亚军
冠军
安慰奖
安慰奖
安慰奖
安慰奖
安慰奖
12BALLET SOLO JUNIOR A IN DANCERPRIX INDONESIA BALLET AND CONTEMPORORY DANCE COMPETITION李思颖季军
13JLK PUTRAJAYA MILO POOMSAE TEAKWONDO CHAMPIONSHIP IN
DIVISION A 9-11 YEARS OLD BOYS BLACK POME
阿萨金牌
14CHINESE NEW YEAR & FAMILY FUN CLAY COMPETITION GROUP B江文佳OUTSTANDING AWARD
15PERTANDINGAN SCRABBLE SEKOLAH RENDAH PERINGKAT DAERAH PETALING UTAMA 2019胡钦尧
许俊曜
殿军
16KARNIVAL BAHASA INGGERIS ACTION SONGSLOW XUAN YI
LUCAS KHOO RUI ZHE
FOO JIN CHEONG
LEE YING XIN
ALICIA LEE SHI YING
YAO XIN YU
CRUZ CHAN LAI LAM
TANG E DEN
PANG SHI WEN
FUA RYUANNE
CHAN YEN NI
AVA NGUI
ALLISON KHOR
LIM HUI QING
LAMIS MOHAMMED SASBSABY
1ST RUNNING UP
17第35届八打灵市U区县华语演讲比赛区艺腾
胡雨恩
优秀奖
安慰奖
18KEJOHANAN MERNTAS DESA MSSD PETALING UTAMA 2019陈慧美亚军
191ST MMU CHESS CLUB BATTLE CUP (U2)余昊隆冠军
20KATEGORI INDIVIDU LELAKI DALAM TENNIS MSSD PETALING UTAMA 2019陈智浩季军
21KATEGORI INDIVIDU PEREMPUAN DALAM TENNIS MSSD PETALING UTAMA 2019黄惠敏季军
22KATEGORI BERGU PEREMPUAN DALAM TENNIS MSSD PETALING UTAMA 2019黄惠敏
褚慧丽
季军
23LONTAR PELURU DALAM KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD DAERAH PETALING UTAMA KE 12 TAHUN 2019蔡依汝亚军
24FEATHER 9-12 TAHUN LELAKI DALAM KEJOHANAN TEAKWONDO MSSD DAERAH PETALING UTAMA 2019阿萨银牌
25HEAVY 9-12 TAHUN PEREMPUAN DALAM KEJOHANAN TEAKWONDO MSSD DAERAH PETALING UTAMA 2019廖子焮银牌
26BANTAM (LELAKI) 9-12 TAHUN DALAM KEJOHANAN TEAKWONDO MSSD DAERAH PETALING UTAMA 2019杨来轩银牌
27MIDDLE (PEREMPUAN) 9-12 TAHUN DALAM KEJOHANAN TEAKWONDO MSSD DAERAH PETALING UTAMA 2019林雪美铜牌
28PERSEORANGAN SENIOR (PEREMPUAN) 9-12 TAHUN DALAM KEJOHANAN TEAKWONDO MSSD DAERAH PETALING UTAMA 2019陈颖轩金牌
29KEJOHANAN BOLA TAMPAR BAWAH 12 TAHUN MSSM沈诗恒
陈玮竣
李定坚
陈民轩
黄善雍
徐玮圣
李定铭
叶靖诚
杜家乐
刘俊杰
黄喬泽
许浚斌
亚军
30KEJOHANAN BOLA KERANJANG BAWAH 12 TAHUN MSSD PETALING UTAMA 2019黎镇珲
房政翰
陈熏乐
李安
郑锦洋
伟胜
黄康定
黄康熙
朱历奇
萧隽杰
陈杰米
陈际旋
殿军
31GYNESIS GYMDANCE
  • ROPE
  • BALL
  • FREE HAND
  • HOOP
许卉滢
冠军
冠军
冠军
季军
32FMG RG CUP 1
  • PERSONAL
FMG RG CUP 1 STAGE 2
  • BALL
  • ROPE
  • ALL AROUND
许卉滢
亚军

第四名
第五名
第四名
33KEJOHANAN BADMINTON JR. MIXED TEAM EVENT妃盖贝儿
吴浩桐
郑理泽
郭建佑
第五名
34PERTANDINGAN CHORAL SPEAKING KARNIVAL BAHASA INGGERIS SEKOLAH RENDAH DAERAH PETALING JAYA TAHUN 2019CHEE QIAN YAKONDUKTOR TERBAIK
35PERTANDINGAN SYARAHAN BAHASA MALAYSIA KE 45ETHAN TAN JAY XEN
JUSTIN AH JIE JIAN
CEMERLANG KEPUJIAN
362019年崇正明恩文教研究学会儿童填色及绘画比赛洪淑凌
陈欣怡
KEPUJIAN
37SHENMO CUP MATHEMATICAL ARITHMETIC INTERNATIONAL COMPETITIONKINGSLEY TENG CHENG LIKSILVER
38PERTANDINGAN MATEMATIK OLYMPIAD SEKOLAH RENDAH 2019LOW ZENG HUI
LOW XUAN YI
LOW ZENG WEI
JOHAN
KETIGA
KETUJUH
39PERTANDINGAN BERCERITA TAHAP 1 KARNIVAL B.MELAYU SEKOLAH RENDAH PPDPU 2019KUAH WEI LINGSAGUHATI
40PERTANDINGAN NYANYIAN DUET/SOLO SEKOLAH RENDAH DAN MENENGAH PPDPU 2019SINCERE FOOEMAS
41ASIA PACIFIC MATHEMATICAL OLYMPIAD FOR PRIMARY SCHOOL 2019GOH WEN JUN
AARON NG QIAO ZE
MATHERINE CHONG SHAN YEE
GOLD
GOLD
SILVER
42华语诗歌朗诵比赛县级赛陈欣怡
李颖欣
梁嘉儿
特优奖
43雪兰莪州华校教师工会绘画比赛
高年级组



低年级组

杜佳励
罗培乐
胡雨恩

刘昱君
李婕熙

特优奖
优秀奖
优秀奖

优秀奖
优秀奖
44传聚3.0武萃武术比赛公开组 南拳(女)杜思筠季军
45THE HONG KONG CHALLENGE CUP DANCE COMPETITION 2019
  • NEO CLASSICAL BALLET ENSEMBLE AGE 10-12
  • CLASSICAL BALLET AGE 10-12
  • CLASSICAL BALLET SOLO 7-9
  • CONTEMPORARY SOLO 7-9


ANNABELLE TOH YI SHIN

ANNABELLE TOH YI SHIN
ALICIA LEE SHI YING

ALICIA LEE SHI YING


GOLD

SILVER
BRONZE

GOLD
46STAR CANAAN DANCE INTERNATIONAL BALLET COMPETITION 2019
HONG KONG DUO/TRIO
ANNABELLE TOH YI SHIN
ALICIA LEE SHI YING
4TH PLACE
47ASMO MATHS OLYMPIAD
  • YEAR 2 INDIVIDUAL STATE LEVEL
  • YEAR 3 INDIVIDUAL STATE LEVEL
  • YEAR 5 INDIVIDUAL STATE LEVEL

  • YEAR 5 INDIVIDUAL STATE LEVEL

  • YEAR 3 INDIVIDUAL INTERNATIONAL LEVEL
  • YEAR 5 INDIVIDUAL INTERNATIONAL LEVEL

KINGSLEY TENG CHENG LIK

LAW ZENG WEI

KHOR JUN YAO
LAW ZENG HUI

AARON NG QIAO ZE
DEMARCUS HUA MIN XU

LAW ZENG WEI

LAW ZENG HUI

MERIT

GOLD

BRONZE
BRONZE

GOLD
GOLD

GOLD

MERIT
48第二十九届佳源崇友常年杯
乒乓锦标赛 团结赛(小童组)
张峻铭冠军
49SUNWAY UNIVERSITY TAEWONDO INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPSSAFIYYAH AVIACHAMPION
50SELANGOR WUSHU CHAMPIONSHIP C3 11-12
  • ELEMENTARY JIANSHU (FEMALE)
  • ELEMENTARY NAN QUAN (FEMALE)
  • ELEMENTARY GUN SHU (FEMALE)
OLIVIA NG LI SUEN
GOLD
4TH PLACE
4TH PLACE
51CHUJI COMPETITION ROUTINE
  • CHUJI JIANSHU (GROUP A12 FEMALE)
  • CHUJI GUNSHU
  • CHUJI NANQUAN
OLIVIA NG LI SUEN
6TH PLACE
7TH PLACE
BRONZE
52LEGEND OF DONG WU WUSHU TOURNAMENT 2019
  • CHUJI NANQUAN
  • CHUJI JIANSHU
OLIVIA NG LI SUEN
BRONZE
4TH PLACE
53KARNIVAL PEMAIN BOLA SEPAK
KARNIVAL SUKAN SRI UCSI 2019
ADRIAN THE YUE SIANG
ADAM FIKRI
LAM JUN ZHE
EASTER TAN CHEE HIN
PUTRA IQRAM
HONG YEW MAN
WONG HENG BING
ANGGA JONY PRATAMA
CHONG ZHE KAI
KEITH CHAN HONG TAO
MUHAMMAD ADY PUTRA
DANIEL ASHRAF
TRISTAN GAN JUNN HEEN
JOSHUA WONG ZI QIAN
JOHAN
54PRAKL TALENT CARNIVAL CIURUIT 1 2019LEANNE CHIN CHING EN
LAM NUAN EN
KONG WEI JIA
CHEAH JIA YING
3RD PLACE
55KEJOHANAN GIMRAMA MSSS PPDPU 2019
  • GRED 1 B9 (TALI)
  • LITTLE GYMNAST (BOLA)
  • LITTLE GYMNAST (TALI)
  • LITTLE GYMNAST (INDIVIDU KESELURUHAN)

ALLISON KHOR HUI YING
CHEW KAYLIN
CHEW KAYLIN

CHEW KAYLIN

KEENAM
KETIGA
JOHAN

NAIB JOHAN
562019年“黄玉枝杯”小学乒乓团体赛张峻铭冠军
57COPA HARIMAU 2019 UNDER 8 KL EDITIONHONG YEW TONGNAIB JOHAN
5810TH GYM FUN INTER-CLUB GYMNASTICS CARNIVAL 2019 KATEGORY 2CARLSON KOH KER SENSILVER
59SKATE MALAYSIA 2019
  • ALPHA LEVEL FOR MALE 7 YEARS OLD
  • GAMMA 8 YEARS OLD
  • SPOT LIGHT (7-10 YEARS OLD)
  • JUMP AND SPIN

BRENEB CHIN SHONG REN
OLIVIA TAN ZHI XUAN
OLIVIA TAN ZHI XUAN
OLIVIA TAN ZHI XUAN

CHAMPION
CHAMPION
CHAPION
3RD PLACE
© 1930 ‒ 2020 白沙罗小学资讯网 版权所有
Enable Notifications.    Ok No thanks